Sborová chata

Nejen ke sborovým akcím máme k dispozici chatu v krásném prostředí Jizerských hor, s kapacitou 25 lůžek v létě, a 8 - 10 v zimě. Bližší informace k možnosti půjčení chaty na víkend nebo týden
získáte na adrese boleslav@evangnet.cz, nebo přímo karel.svejdar@gmail.com tel. 605 293 122.

Prosba o pomoc s opravami v Bílém Potoce
Střecha na chalupě je hotová. Dílo se snad podařilo pěkně provést. Pár obrázků z rekonstrukce najdete tady: https://www.zonerama.com/BilyPotok-strecha/Album/6714833.
Děkujeme všem vám, kteří jste na opravu přispěli a chceme také dát na vědomí, že pokračujeme dále.
V roce 2021 se chystá oprava komína (cca za 80tis.) Dále se pokusíme opravit a trochu i zvelebit (po rekonstrukci střechy rozbité) podkroví, a buď vlastními silami, nebo za pomoci zákázky ho zateplit. Předtím ale ještě bude třeba opravit štíty a další zjištěné vady způsobené zubem času. Celkově se tyto náklady odhadnout nedají, ale má jít řádově o další (snad nižší) statisíce. Také se rozbíhá projekt domácí čistírny odpadních vod, na který se nám podařilo získat grant, a který by měl zasahovat až do roku 2022. Až bude toto vše hotové, snad už se konečně dostaneme ke koupelně, po které se mezi návštěvníky volá nejvíc.
Chcete-li i nadále podporovat postupné zvelebování místa, kam rádi jezdíte, budeme rádi. Své příspěvky můžete posílat na účet sboru (480750379/0800) buď s variabilním symbolem 999 nebo do poznámky uvádějte text "dar BP". Stejně jako na ostatní dary, se i na tyto vztahuje možnost odečíst od základu daně. Děkujeme předem za vaši ochotu nám pomoci!!!!

Pro vše kolem rezervací se podívejte do záložky obsazenost http://boleslav.evangnet.cz/sborova-chata/obsazenost

Po špatných zkušenostech s nekonečným hubením blech se uchylujeme k zákazu domácích zvířat. Likvidace obtížného hmyzu je složitá a stojí moc peněz. Děkujeme za pochopení.